KAPITÁN DEMO 2022

Mistr Světa Všeho

Křest desky v O2 universu Kapitána Dema se přesouvá na 1. 10. 2022

Očekávaná show Kapitána Dema v O2 universu se přesouvá ze 4. května na sobotu 1. 10. 2022. Lístky, které si příznivci česko-italského podnikatele zatím pořídili na původní datum, zůstávají v platnosti a mistr pro tyto fanoušky udělá speciální meet & greet před koncertem s dárky.

Další vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketmaster.cz. 

Křest poslední vydané desky Mistr Světa Všeho proběhne za účasti zajímavých hostů z řad českých celebrit. Nebude chybět Dalibor Janda, se kterým Demo nazpíval hit Pudeme domu a budeme někoho pomlouvat, Jan Bendig se Zdeňkem Godlou, Tomáš Klus, Tomáš Klus revival, operní pěvkyně Kristýna Kůstková a mnoho dalších VIP. 

„Zase jsem si takhle jednou zašel na benzínku abych si zkusil natankovat jako normální lidi a měl jsem vidění, vidění dvou jedniček a třech dvojek. A pak jsem zjistil, že jsem si do svýho zlatýho broučka natanktoval místo nafty benzín a to, to bylo znamení. Nemůže bejt lepší datum na křest než se dvěma jedničkama a s třema dvojkama! A ještě k tomu sobota, můj oblíbenej den kdy nedělám nic. “ prozradil Kapitán Demo.

Album Mistr Světa Všeho vyšlo začátkem roku a magnát Demo na něm pracoval přes devět let. Je to multiplatinovka a podle Kapitána Dema se jedná o tvrdší desku než byla deska předcházející.

Rozhodně se můžete těšit na nevídanou show, což je u koncertů mistra již standardem.

Lístky na megalomanský koncert jsou v prodeji v síti Ticketmaster.cz: https://www.ticketmaster.cz/event/vstupenky/42771

 

Další info:
https://kapitandemo.cz/
https://www.instagram.com/kapitandemo/

Používáme cookies, abychom ti nabídli to nejlepší z Kapitána Dema. Více informací

Košík